Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Tim Walche - Orbit (VA: Roots to Branches Vol. 8 EP) / This Never Happened
  • Aurora Dee Raynes - Crazy that you love (El-B rmx) / Tru Thoughts
  • Dutch Uncless - True Entertainment / Memphis Industries
  • ZAC - Hope never lose / Fluxo
  • Groupshow - Music for a Plank Press / Faitiche
  • GEST x DJ Marky - Ruckus / Shogun Audio
  • Akusmi - Sarinbuana (edit) / Tonal Union
  • Galcher Lustwerk - Put on / Ghostly International
  • Paul Roux - Bapteme / R&S
  • Benny Sings - The World / Stones Throw
  • NOISY - Alligator / Concord
  • Hanakiv - No Words left / Gondwana
  • Adam BFD - Overcome / Shall Not Fade
  • Hazel English - Nine Stories / Hazel English
  • Lazarusman - God of Techno (God of Techno EP) / Maelstrom
  • Grand River - Human / Editions Mego
  • Idea Therapy - Evry / Idea Therapy
  • Si Tew - An Apology (radio mix) (An Apology EP) / Atjazz Record Company
  • LParley - Marmelade / Tru Thoughts
  • Barry Can´t Swim - Like the old Days / Technicolour
  • Vesky & Nadav Cohen - Past Midnight / Fortune Cookies
  • Hatchie - Nosedive / Secretly Canadian
  • Kamilo Sanclemente - Eclipse (Passing Lights/Eclipse EP) / Univack
  • Cornelia Murr - It´s over (Corridor EP) / Full Time Hobby
  • Holly North - Hiatus (H
  • WAAN - Open (KinK/Open EP) / Sonar Kollektiv
  • Kaitlyn Aurelia Smith - Check your Translation (Hrishikesh Hirway remix) / Ghostly International
  • Filedhead - Going to be able / Home Assembly Music
  • Laurence Guy - Waiting for Love / Shall Not Fade
  • Foam And Sand - Circle 29 ft. Two Lanes / Nettwerk
  • Joan Coffigny - Roots (VA: Cuba, Get Physical! EP) / Get Physical Music
  • Choir Of Young Believers - Left for Dead (Holy Smoke EP) / Tigerspring
  • Ikonika - JSUK (Bubble up EP) / Hyperdub
  • Inigo Kennedy - Elysian Splinters I (Elysian Splinters EP) / Assymetric
  • Lionel Loueke & Gilles Peterson - Butterfly Version (HH Reimagined EP) / Edition
  • Stelios Vassiloudis - Nowhere to go (Permanent EP) / Reflections
  • Phoebe Bridgers - If we make it through December (So much Wine EP) / Dead Oceans
  • KISLO - Heirloom (Heirlooms EP) / Future Classic
  • Conic Rose - Chopin Rosé / Conic Rose
  • Grigoré - &101Reasons (It´s all Fiction EP) / This Never Happened
  • Karolina - All Rivers ft. Avishai Cohen (All Rivers EP) / Tru Thoughts
  • OLAN - Push (Acoustic version) (Contra: Acoustic EP) / Anjunadeep
  • Pale Blue - Dive (Dive EP) / Crosstown Rebels
  • Rozi Plain - Help / Memphis Industries
  • Matthew Halsall - Changing Earth / Gondwana
  • Rumpistol - Gniben 2.0 ft. Jullie Hjetland / Raske Plader
  • Cigarettes After Sex - Pistol / Partisan
  • Acid Arab - Ya mahla / Crammed Discs
  • Tennis - One Night with the Valet / Mutually
  • Mall Grab - Need 2 have U (Tracksuit/Need 2 have U EP) / Looking For Trouble
  • Alba: - :
  • Haleiwa - River Park/Sleeping Pill (Hallway Waverider) / Morr Music
  • Flevans - This troubled Earth (A short Distance to fall) / Jalapeno
  • Peter Broderick - Dearest (Piano Works Vol. 1 [Floating In Tucker's Basement]) / Erased Tapes
  • Damiano von Erckert - Think different (The Past the Future) / Aus Music
  • bvdub & Netherworld - Seas of Stone and Sand (excerpt) (Equilibrium) / Glacial Movements
  • Pie Eye Collective - Uroboros (Tangential City) / Albert´s Favourites
  • Vanessa Wagner - Dalibert: Six + Six (Mirrored) / InFiné
  • Geotic - Depth to the Well (To Not Now- Nor To Ever- Despair) / Basement´s Basement
  • Pole - Tempus (Tempus) / Mute
  • Peter Gregson - Murmuration (Quartets: One - Four) / Deutsche Grammophon
  • Pinty - Stuck like Glue ft. Catching Cairo (Pinty´s House) / Winged Feet
  • Forrest Fang - Inlets (The Lost Seasons of Amorphia) / Projekt
  • Decius - I-Get-Ov (Decius Vol. I) / Leaf Label
  • Ivy Lab - Merlot (Infinite Falling Ground) / 20-20 LDN
  • Zzzahara - Girl you know (Liminal Spaces) / Lex
  • Kompilace: - :
  • Kinbrae - Instinkt (VA: Pop Ambient 2023) / Kompakt
  • Nicola Cruz - System Mass (VA: Fabric presents Nicola Cruz) / Fabric
  • Chaz Thorogood - Rise (Working Men´s Club rmx) (VA: NTPM300) / Ninja Tune
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Kamilo Sanclemente - The last Mermaid (Lio Q rmx) (The last Mermaid EP) / Droid9
  • Hollie Kenniff - Shifting Winds / Western Vinyl
  • GRMLN - Dark Moon / Spirit Goth
  • Olive T - Take you too (Maintaining EP) / SOS Music
  • antxnio graz - cadenza liquida (LOADING: fluid EP) / Dragon´s Eye
  • Awka & Baya ft. LENN V - Lights (Lights in the Sand EP) / The Soundgarden
  • Need For Mirrors - Happy Mondays (Nerd EP) / Zoltar
  • Black Ox Orchestar - Viderkol / Constellation
  • I. JORDAN - Give it 2 me (edit) (Give it 2 me EP) / Ninja Tune
  • Ryan Davis - Waialeale / Reflections
  • Jasper Tygner - Deny it / Jasper Tygner
  • Devon Again - gum v9.1 (PEE EP) / Devon Again
  • Adam Pits - Cosmic Confession (Cosmic Confession EP) / Craigie Knowes
  • Phantom Youth - Stay and run (Stay and run EP) / Spirit Goth
  • Kode9 - Astro-Darien Pt.1 (Astro-Darien EP) / Flatlines
  • Lawrence Hart - A deeper Love / Attack Decay Sweet Release
  • Flevans - Digits (Digits/We walk alone EP) / Jalapeno
  • Kelela - On the Run / Warp
  • Sascha Funke - Bass Boris Bode (Bass Boris Bode EP) / Permanent Vacation
  • floweroflove - Out of the Weekend / floweroflove
  • Massiande - Here comes the House Music / Freerange
  • Hyphen - Winter Sky / R&S
  • Kai Kwasi - Ruby (Jalilah EP) / Play It Again Sam
  • Mouth Water - EXIT (Machinedrum rmx) (EXIT Remix EP) / Through The Void
  • Moktar - North Africa (Immigrant EP) / Steel City Dance Discs
  • Jerro - Breathless ft. Forester / This Never Happened
  • Kodax Strophes/Martyn Bates - Willow Wands / Hive-Arc
  • Pie Eye Collective - Tangential City / Albert's Favourites
  • Jeremy Olander - Silius (Silius EP) / Watergate
  • Dizzy - Barking Dog / Royal Mountain
  • Joy Orbison - 2M3 2U / XL
  • Golden Features - Endit ft. Rromarin / Foreign Family Collective
  • Gacha Bakradze - Untruth (Untruth EP) / Hammock Music
  • Trey Mirror - Water ft. Henry Green (Farves rmx) / Armada Music
  • Pulshar - California State of Mind / AvantRoots
  • Catching Flies - Oi (Sofia Kourrtesis rmx) / Indigo Blue
  • Asta Hiroki x Tristan de Liège - Later (Untied EP) / Folded Music
  • Fort Romeau - Every Man has your Voice / Romantic Gestures
  • Afternoon Bike Ride - When we were the one ft. Omeye (Not Ideal/When we were the one EP) / Friends Of Friends
  • Overmono - Walk thru Water ft. St. Panther / XL
  • Laurent Garnier - Liebe grue aus Cucuron (33T.E.P.S.V. EP04) / Cod3 QR
  • Patrick Wolf - Enter the Day / Apport
  • Alba: - :
  • Sunda Arc - Phantom´s Gift (Night Lands) / Gondwana
  • Smashing Pumpkins - Butterfly Suite (ATUM: Act 1) / Martha´s Music
  • Felix Laband - 7 Rise 7 House (The soft White Hand) / Compost
  • Meute - Intentional Dweeb (Taumel) / Tumult
  • Röyksopp - The next Day ft. Jamie Irrepressible (Profound Mysteries III) / Dog Triumph
  • Jackson Mico Milas - Fiction (Blu Terra) / Apollo
  • Jonas Colstrup - Continuum ft. Budapest Art Orchestra & Theatre of Voices (At the Crest) / 7k!
  • Weyes Blood - Twin Flame (And in the Darkness, Hearts Aglow) / Sub Pop
  • David Cordero - Luminiscencia (El Refugio Efímero) / Archives
  • Orchid Mantis - Light Weight (How long will it take) / Spirit Goth
  • Sarathy Korwar - Utopia is a colonial Project (KALAK) / Leaf Label
  • Hyd - Glass (Clearing) / PC Music
  • Jason Van Wyk - Undoing (Descendants) / n5MD
  • Kompilace: - :
  • Hidden Orchestra - Armoured (ZKA4T rmx) (Creaks Bonus: Live and Remixes) / Minority
  • Jaguar Skills - Big Time (VA: Soul Music 2022) / Soulvent
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • PARIS - Mangata (Mangata/Dreamstate EP) / This Never Happened
  • Christoph Dahlberg - Gods End / Telescope
  • Conic Rose - Honeylake / Conic Rose
  • BCee & T.R.A.C. - Picture Disc / Soulvent
  • Jerome Sydenham - Seekers (Seekers EP) / Kraftmatic
  • Frameworks - BLUE LIGHT ft. Cleopold / Independent
  • Robag Wruhme - Fire (Speicher 123 EP) / Kompakt Extra
  • Jadu Heart - I shimmer / VLF
  • Six Missing - On Being (Foam And Sand rmx) / Sea Level Sound
  • Superpitcher - Monks in the Sky (Superpitcher meets Repeat Orchestra EP) / Couldn’t Care More
  • Benjamin Clementine - Residue / Preserve Artists
  • Aukai - Weavers ft. AWARÉ / Aukai Music
  • Eli & Fur - Temptation (radio edit) (Temptation SP) / Anjunadeep
  • Altrice - Nulspace (Backrooms EP) / Ilian Tape
  • The Allergies - Sometimes I wonder / Jalapeno
  • Salmon Cat - Stick up Man / Salmon Cat
  • Clara & Felix Raphael - Wolkenblau (Wolkenblau EP) / YION
  • Laura Masotto & Ryan Teague - Perseids (VA: Duet Layers EP) / 7k!
  • Otik - Crystal clear (Crystal clear/Rainbow Rhythm EP) / !K7
  • Babyfather - 1471 ft. Tirzah / World Music
  • WITHIN US - Rave with you / CIRQUE 87
  • Document One - Tongue Tied ft. Emily Makis / Elevate
  • Theodore - Voyage (Max Cooper rmx) / United We Fly
  • Anfisa Letyago - Rosso Profondo / N:S:DA
  • Cephas Azarih - Table Cloth (VA: Reflections 03 EP) / Reflections
  • Rone - Esperanza (Sutja Gutierrez rmx - edit) (Esperanza EP) / InFiné
  • Lex Ludlow - So long (So long EP) / Atomnation
  • Yo La Tengo - Fallout / Matador
  • Pearson Sound - Red Sky (Red Sky EP) / Hessle Audio
  • Channel Tres - 6am / Channel Tres/RCA
  • Trutopia & Greta Levska - Lights off / Get Physical Music
  • Actress - Futur Spher Techno Version (Dummy Corporation EP) / Ninja Tune
  • Unglued x Whiney x Lens - If you like that ft. Doktor / Hospital
  • Hior Chronik - Man on a Trail / 1631
  • Will Silver - In Orbit (Voyage EP) / Lobster Theremin
  • Aleksandir - String Game ft. Leyla / Aleksandir
  • Lane 8 - Survive ft. Channy Leaneagh (Grafix rmx) / This Never Happened
  • Flayman - Moonlight Orchestra (Moonlight Orchestra EP) / Traum Schallplatten
  • Jay-Jay Johanson - Labyrinth (Labyrinth EP) / 29 Music
  • Volen Sentir - Mimoraya (Mimoraya EP) / Anjunadeep
  • Helena Hauff - Touching Plastic (Living with Ladybirds EP) / Fabric
  • Fleet Foxes - A Sky like I´ve never seen ft. Tim Bernardes / Amazon Content Service
  • Floating Points - Someone else / Ninja Tune
  • Fever Ray - Carbon Dioxide / Rabid
  • Alba: - :
  • Gold Panda - New Days (The Work) / City Slang
  • FaltyDL - A Vow (A Nurse to my Patience) / Blueberry
  • Bop x Subwave - Wet Cigarette (Renaissance) / Hospital
  • Nicolas Bougaïeff - Designer Love (Begin within) / Mute
  • Kyson - Season´s don´t last anymore (Lucky Notes) / B3SCI
  • Plaid - C.A. (Feorm Falorx) / Warp
  • Christina Vantzou - Memory of Future Melody (No. 5) / Kranky
  • Ah! Kosmos & Büşra Kayıkçı - In Vain, I waited (Bluets) / FUU
  • Connie Constance - Blank Canvas (Miss Power) / Play It Again Sam
  • Jimmy Edgar - No Antidote ft. Ripparachie (Liquids Heaven) / Innovative
  • Eliot Lipp - Turtle Party II (Encounters) / Young Heavy Souls
  • Ghost Orchard - Maisy (Rainbow Music) / Winspear
  • Loney, Dear - Habibi (Atlantis) / Real World
  • Ben Frost - Passport to Eternity (Broken Spectre) / Mute
  • Seahawks - Blue Surround (Infinite Echo) / Cascine
  • Kompilace: - :
  • Alix Perez - Not alone (VA: Atlas 2) / 1985 Music
  • Key Elements - Space (VA: Sonar Kollektiv presents Neujazz 2) / Sonar Kollektiv
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Ellroy & Belody - Insecure (Insecure EP) / Oh Stockholm
  • Jonny From Space - Wetland (No Swim Advisory EP) / Omnidisc
  • Teenage Priest - Victory Lap / Independent
  • Eliot Lipp - Guitar Maniacs / Young Heavy Souls
  • Anaïs - Tek it easy ft. Red Fox & Formula / Hospital
  • Death on the Balcony - Find a Way (Underneath the Melody EP) / The Soundgarden
  • Teho - Beyond ft. Aalson (Aparde rmx) / Labo T
  • Benny Sings - The Only One / Stones Throw
  • David Scopes - Mind Games (Junction 008 EP) / Junction
  • Tourist - With you (T Dog rmx) (Inside Out Remixes EP) / Monday
  • Vox Rea - Julia / 604
  • RIGOONI - The Day I reframed the Moon (VA: Anjunadeep Exploration 21 EP) / Anjunadeep
  • Henrik Lindstrand - Jord / One Little Independent
  • Artefakt - Rail (Brain Dripper EP) / Delsin
  • Asta Hiroki x Tristan de Liège - Impressions / Folded Music
  • Yeah Yeah Yeahs - Wolf (Boyz Noise rmx) / Secretly Canadian
  • Andy Bell - Something like Love (The Grounding Process EP) / Sonic Cathedral
  • Felix Laband - Snug Retreat (Snug Retreat EP) / Compost
  • Christina Vantzou - Kimona I / Kranky
  • Pat Bedeau - Always (Always SP) / Atjazz Recording Company
  • Kerala Dust - Red Ligth / Play It Again Sam
  • Hemissi - Sextuple (VA: Collective Process Vol. 6 EP) / Soma
  • Suki Waterhouse - Johanna (Milk Teeth EP) / Sub Pop
  • Feiertag - When she leaves / Sonar Kolektiv
  • Phantom Youth - Afterworld / Spirit Goth
  • Grigoré - Fiction (Break bad) ft. Lewyn / This Never Happened
  • ASC - Oceans (A Storm in Space EP) / Auxiliary
  • Somni - Running (Running/Falling EP) / Friends Of Friends
  • DJ T. - Rapture / Get Physical Music
  • This Immortal Coil - Titan Arch / Ici D´Ailleurs
  • Koresma - Offshores ft. Nyan Feder (South EP) / Koresma
  • EarthLife - Dascia (Dascia EP) / Poesie Musik
  • BLOWSOM - Honey Pot ft. Kesmar / 1901 REC/Filature
  • Fader Cap - Temple Tone (Club Telepathy EP) / Craigie Knowes
  • COOl HEAT - Forget / Spirit Goth
  • Quinta - Meltemia / Nonclassical
  • Passarella Death Squad - Solaris (Solaris EP) / Passarella
  • Ineffekt - Vesper Bands of Yellow (Oceanic Patchwork #2) (Kora (Oceanic Patchworks) EP) / Intercept
  • Slow Shiver - A Bruciapelo / Univox
  • Yves Tumor - God is a Circle / Warp
  • Field Guide - Worst of Ways / Birthday Cake
  • Marsh - Touch the Sky ft. Simon Doty / Anjunadeep
  • King Tuff - Smalltown Stardust / Sub Pop
  • Peter Broderick - Ceasefire / Erased Tapes
  • Laurence Guy - Can´t find her ft. J Peacock / Shall Not Fade
  • Teen Daze - One for Paradise / FLORA
  • Geotic - Men, Melting / Basement´s Basement
  • Alba: - :
  • Skalpel - Drive (Origins) / NoPaper
  • Mount Kimbie - Somehow she´s still here ft. Jamas Blake (MK 3.5- Die Cuts: City Planning) / Warp
  • Daniel Avery - Devotion (Ultra Truth) / Phantasy Sound
  • Phoenix - The only One (Alpha Zulu) / Loyauté/Glassnote
  • Svaneborg Kardyb - Orkaner (Over Tage) / Gondwana
  • µ-ziq - Green Chaos (Hello) / Planet µ
  • Okay Kaya - Origin Story (SAP) / Jagjaguwar
  • Romare - Sunset (Fantasy) / You See
  • Taylor Deupree & Marcus Fischer - Held (excerpt) (Februarys) / Dauw
  • MorMor - Crawl (Semblance) / Don´t Guess
  • Tipper - Mason (Marble Hunting) / Tipper Music
  • Anna Of The North - Red Light (Crazy Life) / Play It Again Sam
  • Deru - The Ash (We will live on) / Friends Of Friends
  • Soft Kill - Cracked Candles (Canary Yellow) / Cercle Social
  • Bvdub & James Bernard - Stares in Sapphires (excerpt) (Departing In Descent) / Past In The Present
  • Roman Flügel - Frei (Balmy Evening) / Mule Musiq
  • Lexer - Time of our Lives (The first last Day) / This Never Happened
  • Kompilace: - :
  • Shards - Inner Counterpoint (VA: Erased Tapes 十五) / Erased Tapes
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Tim Green - We´ve been here before (Eastbound Silhouette EP) / All Day I Dream
  • Actress - Dream (edit) (Dream SP) / Ninja Tune
  • Katie Dey - The Kraken (The Kraken EP) / Katie Dey
  • Degs x Hugh Hardie - War Drum Riddim / Hospital
  • Madison McFerrin - Stay away (from me) / MadMcFerrin Music
  • Rebecca Vasmant - Procrastination (Justice rmx) / Tru Thoughts
  • Janus Rasmussen - Ærð (Slóð EP) / Kí)
  • Haleiwa - Hallway Waverider / Morr Music
  • Maarja Nuut x Ruum - Kuud Kuulama (Sultan + Shepard rmx) / This Never Happened
  • Kai Kwasi - t.i.a.r. / Play It Again Sam
  • Noémi Büchi - Elemental Fear / -OUS
  • Jappa - Clash VIP / Soulvent
  • The WAEVE - Drowning / Transgressive
  • Jasper Tygner & Joe Hertz - Nylon / Shall Not Fade
  • Teleman - Short Life / Moshi Moshi
  • Madégras - Gustav (F-Act rmx) / The Soundgarden
  • Snowdrops - Nostalgia de la Luz / Injazero
  • DeepChord - Glyphs (Functional Extraits 2 EP) / Soma
  • Jon Kennedy - Drifting / Jon Kennedy Federation
  • Caroline Rose - Love/Lover/Friend / Caroline Rose
  • Jackson Mico Milas - Don't you think of me once in a While / Apollo
  • DNA Presents, Roman Rai, Charlie May, Dimitri Nakov, Natacha Atlas - Bass Melody (Bass Melody EP) / Bedrock
  • Fthmlss - Idyllic (Observer EP) / Folded Music
  • Ryan Davis - Altitudes / Reflections
  • SPC ECO - Down to the Ground (Everything changes EP) / SPC ECO
  • map.ache - 4kon (So oder so EP) / Giegling
  • Pangaea - Fuzzy Logic (edit) (Fuzzy Logic/Still Flowing Water EP) / Hessle Audio
  • Caroline Polachek - Sunset / Perpetual Novice
  • Swoose - Hyphae (Breathe EP) / Feel My Bicep
  • Kristina Sheli & The Revenge - Running Undercover (Undercover EP) / Get Physical Music
  • Ernest Hood - Sunny Banks / Freedom To Spend
  • DJ Plead - Come quick (Quick EP) / Livity Sound
  • Nordfold - Catalyst (A different Life EP) / Anjunadeep
  • Sicknote - Bring me Power (Bring me Power/I see that EP) / Stereocilia
  • Akusmi - Longing for Tomorrow (Brandt Brauer Frick rmx) / Tonal Union
  • Foam And Sand - Circle 34 / Trees & Cyborgs/Nettwerk
  • Kamilo Sanclemente - The last Mermaid / Droid9
  • Aukai - Café Papantla (Café Papantla EP) / Aukai Music
  • Frou Frou - Close up / Island
  • Poppy Ackroyd - Suspended (Pause Reworked EP) / One Little Independent
  • Maps - Psyche (Counter Melodies EP) / Mute
  • Mint Julep - Daydream / Unseen
  • Sunda Arc - Endless Fields / Gondwana
  • Gidge - Bleak / Atomnation
  • Algiers - Irreversible Damage ft. Zack de la Rocha / Matador
  • Scrimshire - Sycamore (Music for Autumn Lovers EP) / Albert´s Favourites
  • Bop x Subwave - Rave I didn´t know was the last / Hospital
  • Phoenix - Winter Solstice / Glassnote
  • dZihan & Kamien - Xania / Couch
  • The Go! Team - Look away, Look away / Memphis Industries
  • Alba: - :
  • Nosaj Thing - My Soul or something ft. Kazu (Continua) / LuckyMe
  • Cubicolor - Waht will you get (Sometime not now) / Anjunadeep
  • Ásgeir - Blue (Time on my Hands) / One Little Independent
  • Dorian Concept - Tools (What we do for others) / Brainfeeder
  • ASA 808 - Love no matter what ft. DAEDE (boy, crush) / TOYS Berlin
  • girlpuppy - Somewhere (When I´m alone) / Royal Mountain
  • Junior Boys - Yes II (Waiting Game) / City Slang
  • Marco Zenker - Wave Mode (Channel Balance) / Ilian Tape
  • Lyndsie Alguire - empty arms (...like butterfly wings) / Reflections
  • Fejká - Fade away ft. Kim Van Loo (Hiræth) / Kí
  • Melby - Concorde (Looks like a Map) / Rama Lama
  • SOLAH - Firefly (King) / Hospital
  • Sleep Party People - It won´t be cinematic (Heap of Ashes) / Joyful Noise
  • Evgueni Galperine - La Lettre d'un Disparu (Theory of Becoming) / ECM
  • Bill Laurence - Sirens (Affinity) / Flint Music
  • Rubblebucket - Truth in the Air (Earth Worship) / Grand Jury
  • Kompilace: - :
  • Ólafur Arnalds - Zero (Alfa Mist piano reworks) (Some Kind of Peace Piano Reworks) / Mercury KX
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Amonita - Aura (Aura EP) / All Day I Dream
  • Pie Eye Collective - Flibbers ft. Hector Plimmer / Alberts Favourites
  • il:lo - List / Anjunadeep
  • Inja - Smile & Wave / Hospital
  • Oliver Koletzki & ELIH - Serpiente del Ritmo (CIOZ rmx) / Stil Vor Talent
  • Afternoon Bike Ride - Dog Years ft. Middle School / Friends Of Friends
  • Nocow - Alone (Alone EP) / Turbo
  • Wooden Peak - Wednesday (Electric Version - radio edit) / Telescope
  • TenGrams - Rapid Eye Movement (Velvet Series n​.​2 EP) / Flexi Cuts
  • Flica - Fate (Acceptance EP) / picoiro
  • ASC - Slow down (Slow down/Lucid Dream EP) / Over/Shadow
  • merci, mercy - Something You Like (Henry Green remix) / Liberation
  • TSHA - OnlyL ft. NIMMO / Ninja Tune
  • Miles Atmospheric - Calling you out ft. The Apparition (Calling you out EP) / Bedrock
  • Fox & K S R & Satl - Sunshine Blues (VA: Sunshine Blues EP) / The North Quarter
  • Joeski - Faded (In Dub we trust EP) / Crosstown Rebels
  • Puma Blue - Cherish (Furs) (A late Night Special EP) / Blue Flowers Music
  • Coloray - Echoes (Future Static Sampler EP) / Intercept/Atomnation
  • Love Will Say No - We are Choices (You can leave something here EP) / Dirt Crew
  • No Joy - Kidder - From Heaven (Can my Daughter see me from Heaven EP) / Joyful Noise
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - Ogou (Pran Ka Mwen) (16BL rmx) (Ogou (Pran Ka Mwen) Remix SP) / Anjunadeep
  • Who Else & Albuquerque - Life Dilemma (Life Dilemma EP) / Get Physical Music
  • Eydís Evensen - Wandering II (Ed Carlsen rmx) / MMIX
  • Lane 8 - Riptide ft. Davey Havok / This Never Happened
  • Lally & Aaliyah Esprit - Hustlin (VA: Future Symptoms Vol. 2 EP) / Hospital
  • Kamasi Washington - Sun Kissed Child ft. Patrice Quinn / Hollywood
  • Maya Jane Coles & M.F.S Observatory - Know about (Know about EP) / I AM ME
  • Liars - Big Appetite (radio edit) (Big Appetite EP) / Mute
  • xxxy - Eroma (Eroma EP) / De La Groove
  • Kaktus Einarsson - Ocean's Heart ft. Hulda Vilhjálmsdóttir / One Little Independent
  • Peter Gregson - Landing (Untitled for 7 Dancers EP) / Deutsche Grammophon
  • Overmono - So U know (BMW Track/So U kno EP) / Poly Kicks
  • Lafawndah - Le Malentendu (Tirzah & Coby Sey rmx) (The Fifth Season Versions 2021 EP) / Latency
  • Maceo Plex vs Faithless - Insomnia 2021 (Epic mix) (Insomnia 2021 EP) / Ministry Of Sound
  • Eyedress - Something about you ft. Dent May (Something about you/Spit on your Grave EP) / Lex
  • Modeselektor - Dating is in China ft. Catnapp (Dating is in China EP) / Monkeytown
  • Earth Boys - Revolution 420 (Automatic EP) / Shall Not Fade
  • The Go! Team - A bee without its Sting / Memphis Industries
  • Simon Doty - Belikewater (Solaris EP) / Anjunadeep
  • Yves Tumor - Jackie / Warp
  • Dj Seinfeld - U already know / Ninja Tune
  • Alba: - :
  • Kings Of Convenience - Comb my Hair (Peace or Love) / EMI
  • Hania Rani - Journey (Music for Films and Theatre) / Gondwana
  • Francis Lung - Southern Skies (Miracle) / Memphis Industries
  • SPC ECO - Emotional Need (Day by Day) / SPC ECO
  • The Green Kingdom - Shinrin-yoku (Empyrean) / Dronarivm
  • Stimming - Celestophone (Ludwig) / Stimming
  • Andrew Hung - Light (Devastations) / Lex
  • Simon Moullier ft. Luca Alemanno & Jongkuk Kim - I concentrate on you (Countdown) / ACT
  • Scorn - After Tasting (The only Place) / Ohm Resistance
  • Jeff Özdemir & Friends - The Day (Jeff Özdemir & Friends Vol. 3) / Karaoke Kalk
  • White Flowers - Night Drive (Day by Day) / Tough Love
  • Jeb Loy Nichols ft. Cold Diamond & Mink - Help me along (Jeb Loy) / Timmion
  • Red Ribbon - Away from here (Planet X) / Danger Collective
  • JFDR - Aldin (Backyard Village OST) / Krúnk
  • David Cordero - The Process (Lambda {λ}) / Home Normal
  • Kompilace: - :
  • Jayda G - All I need (VA: DJ Kicks by Jayda G) / !K7
reklama
reklama
reklama