Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Wassu - Devi (Erdi Irmak rmx) / The Purr
  • Nia Archives - So tell me... / HIJINXX
  • Ghost And Tape - Sunis / Home Normal
  • Nils Hoffmann - 9 Days ft. Julia Church (Dosem rmx) / Anjunadeep
  • Kerala Dust - Future Visions / Play It Again Sam
  • Nikitch & Kuna Maze - Zugzwang (Peaky Beats remix) / Tru Thoughts
  • Arnaud Le Texier - Elements (Elements EP) / Soma
  • Solomon Fesshaye - Invisible Hand / Ghostly International
  • Noraj Cue - Ode to Life Formation (Ode to Life Formation EP) / All Day I Dream
  • Alexander IV - Rue / Sonar Kollektiv
  • Henrik Lindstrand - Post / One Little Independent
  • Rena Jones & KiloWatts - A Home within / Cartesian Binary
  • Seb Wildblood - floor science / Oath
  • O´O - Lost (Alternative version) / InFiné
  • Khai Dreams - Rats / AWAL
  • Beanfield - Looking up (Tides Remixes/Looking up EP) / Compost
  • Phaeleh - Walk away (One Chance EP) / Undertow
  • Dave Okumu - Blood ah go run ft. The 7 Generations & Wesley Joseph & ESKA / Transgressive
  • Simon Scott - The Black Fens / Room40
  • Lueenas - Nyx ft. Jonas Bentzen / Lueenas
  • Cameo Blush - Silkworm (Silkworm EP) / Scarlet Tiger
  • Trikk - Don't forget to breathe ft. Jens Kuross / Innervisions
  • EMZ - Good Good ft. Kanobie (Ultrasound Vol. 4 EP) / Hospital
  • THOT - Sleep Oddity (edit) / THOT
  • Tooli - Tompkins Square Park (Tompkins Square Park Versions EP) / Omena
  • Hosini - Soul Spinner (Soul Spinner EP) / XYZ
  • Baltra - Brush Strokes / 96 And Forever
  • Anna B Savage - in|FLUX / City Slang
  • Roland Clark - I get deep (Roland Leesker rmx) (I get deep EP) / Get Physical Music
  • Malibu - The Things that fade (Palaces of Pity EP) / UNO
  • GastoM & Aske Izan - Regreso (Encuentro en Devoto EP) / The Soundgarden
  • Man-Made Sunshine - Big (Man-Made Sunshine EP) / Sony
  • The Leaning - Long lost Lagoon (radio edit) / Watery/Republic of Music
  • Lowtopic - Marzo (Bloody Monday EP) / Hommage
  • WEMA - ZEZE ft. Msafiri Zawose, Photay, Penya & Marysia Osu (Magnus P.I. rmx) (ZEZE Remixes EP) / !K7
  • Qwalia - Fool me once (radio edit) (Fool me once SP) / Albert´s Favourites
  • OHMZ - Articulation (Articulation EP) / Particles
  • Lettie & David Baron - Memory / Here & Now
  • Al Wootton - Temple Ball (Artefacts EP) / Trule
  • Little Flowers - Idea of you (Impressionable EP) / BDAS
  • Gold Panda - Plastic Future (Skee Mask rmx) / City Slang
  • Trentemøller - Cops on our Tail / In My Room
  • HAELIUM & Kasztan - DOR / Stemina
  • Lake Turner - Further now ft. Jayne Powell (Further now EP) / Last Night On Earth
  • Oliver Sim - Sensitive Child (Soulwax rmx) / Young
  • Marsh - Blue ft. Leo Wood / Anjunadeep
  • Alba: - :
  • Leftfield - This is what we do (This is what we do) / Virgin
  • Carl Cox - Apollo Beings (Electronic Generations) / BMG
  • Andrew Wasylyk - Dusk above Delphinium Dew (Hearing the Water before Seeing the Falls) / Clay Pipe Music
  • Galcher Lustwerk - Fifty (100% GALCHER) / Ghostly International
  • Aliaksandr Yasinski - Happiness (Hlybini) / Riverboat/World Music
  • Solar Fields - Between Mirrors (Formations) / Sidereal
  • Cloud Management - Master Delta (Cloud Management) / Altin Village & Mine
  • Clemens Christian Poetzsch - Belvedere (Chasing Heisenberg) / Neue Meister
  • SW. - nubJA (okALGORYTHM) / Avenue 66
  • Ed Carlsen - A Defeat, A Victory (Ben Stokes: Phoenix from the Ashes OST) / XXIM
  • DRS - Kiss & Tell ft. Monrroe (Del-Rok-Ski) / Shogun Audio
  • Terence Fixmer - Reset (Shifting Signals) / Mute
  • Lomond Campbell - Alters (Under this Hunger Moon we fell) / One Little Independent
  • Anthéne - Moonflower (Hope Remain) / Home Normal
  • Kompilace: - :
  • Lane 8 - Closer (Falden rmx) (Reviver Remixed) / This Never Happened
  • Stephan Yolk - Better together (VA: Watergate 20 Years) / Watergate
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Tim Walche - Orbit (VA: Roots to Branches Vol. 8 EP) / This Never Happened
  • Aurora Dee Raynes - Crazy that you love (El-B rmx) / Tru Thoughts
  • Dutch Uncless - True Entertainment / Memphis Industries
  • ZAC - Hope never lose / Fluxo
  • Groupshow - Music for a Plank Press / Faitiche
  • GEST x DJ Marky - Ruckus / Shogun Audio
  • Akusmi - Sarinbuana (edit) / Tonal Union
  • Galcher Lustwerk - Put on / Ghostly International
  • Paul Roux - Bapteme / R&S
  • Benny Sings - The World / Stones Throw
  • NOISY - Alligator / Concord
  • Hanakiv - No Words left / Gondwana
  • Adam BFD - Overcome / Shall Not Fade
  • Hazel English - Nine Stories / Hazel English
  • Lazarusman - God of Techno (God of Techno EP) / Maelstrom
  • Grand River - Human / Editions Mego
  • Idea Therapy - Evry / Idea Therapy
  • Si Tew - An Apology (radio mix) (An Apology EP) / Atjazz Record Company
  • LParley - Marmelade / Tru Thoughts
  • Barry Can´t Swim - Like the old Days / Technicolour
  • Vesky & Nadav Cohen - Past Midnight / Fortune Cookies
  • Hatchie - Nosedive / Secretly Canadian
  • Kamilo Sanclemente - Eclipse (Passing Lights/Eclipse EP) / Univack
  • Cornelia Murr - It´s over (Corridor EP) / Full Time Hobby
  • Holly North - Hiatus (H
  • WAAN - Open (KinK/Open EP) / Sonar Kollektiv
  • Kaitlyn Aurelia Smith - Check your Translation (Hrishikesh Hirway remix) / Ghostly International
  • Filedhead - Going to be able / Home Assembly Music
  • Laurence Guy - Waiting for Love / Shall Not Fade
  • Foam And Sand - Circle 29 ft. Two Lanes / Nettwerk
  • Joan Coffigny - Roots (VA: Cuba, Get Physical! EP) / Get Physical Music
  • Choir Of Young Believers - Left for Dead (Holy Smoke EP) / Tigerspring
  • Ikonika - JSUK (Bubble up EP) / Hyperdub
  • Inigo Kennedy - Elysian Splinters I (Elysian Splinters EP) / Assymetric
  • Lionel Loueke & Gilles Peterson - Butterfly Version (HH Reimagined EP) / Edition
  • Stelios Vassiloudis - Nowhere to go (Permanent EP) / Reflections
  • Phoebe Bridgers - If we make it through December (So much Wine EP) / Dead Oceans
  • KISLO - Heirloom (Heirlooms EP) / Future Classic
  • Conic Rose - Chopin Rosé / Conic Rose
  • Grigoré - &101Reasons (It´s all Fiction EP) / This Never Happened
  • Karolina - All Rivers ft. Avishai Cohen (All Rivers EP) / Tru Thoughts
  • OLAN - Push (Acoustic version) (Contra: Acoustic EP) / Anjunadeep
  • Pale Blue - Dive (Dive EP) / Crosstown Rebels
  • Rozi Plain - Help / Memphis Industries
  • Matthew Halsall - Changing Earth / Gondwana
  • Rumpistol - Gniben 2.0 ft. Jullie Hjetland / Raske Plader
  • Cigarettes After Sex - Pistol / Partisan
  • Acid Arab - Ya mahla / Crammed Discs
  • Tennis - One Night with the Valet / Mutually
  • Mall Grab - Need 2 have U (Tracksuit/Need 2 have U EP) / Looking For Trouble
  • Alba: - :
  • Haleiwa - River Park/Sleeping Pill (Hallway Waverider) / Morr Music
  • Flevans - This troubled Earth (A short Distance to fall) / Jalapeno
  • Peter Broderick - Dearest (Piano Works Vol. 1 [Floating In Tucker's Basement]) / Erased Tapes
  • Damiano von Erckert - Think different (The Past the Future) / Aus Music
  • bvdub & Netherworld - Seas of Stone and Sand (excerpt) (Equilibrium) / Glacial Movements
  • Pie Eye Collective - Uroboros (Tangential City) / Albert´s Favourites
  • Vanessa Wagner - Dalibert: Six + Six (Mirrored) / InFiné
  • Geotic - Depth to the Well (To Not Now- Nor To Ever- Despair) / Basement´s Basement
  • Pole - Tempus (Tempus) / Mute
  • Peter Gregson - Murmuration (Quartets: One - Four) / Deutsche Grammophon
  • Pinty - Stuck like Glue ft. Catching Cairo (Pinty´s House) / Winged Feet
  • Forrest Fang - Inlets (The Lost Seasons of Amorphia) / Projekt
  • Decius - I-Get-Ov (Decius Vol. I) / Leaf Label
  • Ivy Lab - Merlot (Infinite Falling Ground) / 20-20 LDN
  • Zzzahara - Girl you know (Liminal Spaces) / Lex
  • Kompilace: - :
  • Kinbrae - Instinkt (VA: Pop Ambient 2023) / Kompakt
  • Nicola Cruz - System Mass (VA: Fabric presents Nicola Cruz) / Fabric
  • Chaz Thorogood - Rise (Working Men´s Club rmx) (VA: NTPM300) / Ninja Tune
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Kamilo Sanclemente - The last Mermaid (Lio Q rmx) (The last Mermaid EP) / Droid9
  • Hollie Kenniff - Shifting Winds / Western Vinyl
  • GRMLN - Dark Moon / Spirit Goth
  • Olive T - Take you too (Maintaining EP) / SOS Music
  • antxnio graz - cadenza liquida (LOADING: fluid EP) / Dragon´s Eye
  • Awka & Baya ft. LENN V - Lights (Lights in the Sand EP) / The Soundgarden
  • Need For Mirrors - Happy Mondays (Nerd EP) / Zoltar
  • Black Ox Orchestar - Viderkol / Constellation
  • I. JORDAN - Give it 2 me (edit) (Give it 2 me EP) / Ninja Tune
  • Ryan Davis - Waialeale / Reflections
  • Jasper Tygner - Deny it / Jasper Tygner
  • Devon Again - gum v9.1 (PEE EP) / Devon Again
  • Adam Pits - Cosmic Confession (Cosmic Confession EP) / Craigie Knowes
  • Phantom Youth - Stay and run (Stay and run EP) / Spirit Goth
  • Kode9 - Astro-Darien Pt.1 (Astro-Darien EP) / Flatlines
  • Lawrence Hart - A deeper Love / Attack Decay Sweet Release
  • Flevans - Digits (Digits/We walk alone EP) / Jalapeno
  • Kelela - On the Run / Warp
  • Sascha Funke - Bass Boris Bode (Bass Boris Bode EP) / Permanent Vacation
  • floweroflove - Out of the Weekend / floweroflove
  • Massiande - Here comes the House Music / Freerange
  • Hyphen - Winter Sky / R&S
  • Kai Kwasi - Ruby (Jalilah EP) / Play It Again Sam
  • Mouth Water - EXIT (Machinedrum rmx) (EXIT Remix EP) / Through The Void
  • Moktar - North Africa (Immigrant EP) / Steel City Dance Discs
  • Jerro - Breathless ft. Forester / This Never Happened
  • Kodax Strophes/Martyn Bates - Willow Wands / Hive-Arc
  • Pie Eye Collective - Tangential City / Albert's Favourites
  • Jeremy Olander - Silius (Silius EP) / Watergate
  • Dizzy - Barking Dog / Royal Mountain
  • Joy Orbison - 2M3 2U / XL
  • Golden Features - Endit ft. Rromarin / Foreign Family Collective
  • Gacha Bakradze - Untruth (Untruth EP) / Hammock Music
  • Trey Mirror - Water ft. Henry Green (Farves rmx) / Armada Music
  • Pulshar - California State of Mind / AvantRoots
  • Catching Flies - Oi (Sofia Kourrtesis rmx) / Indigo Blue
  • Asta Hiroki x Tristan de Liège - Later (Untied EP) / Folded Music
  • Fort Romeau - Every Man has your Voice / Romantic Gestures
  • Afternoon Bike Ride - When we were the one ft. Omeye (Not Ideal/When we were the one EP) / Friends Of Friends
  • Overmono - Walk thru Water ft. St. Panther / XL
  • Laurent Garnier - Liebe grue aus Cucuron (33T.E.P.S.V. EP04) / Cod3 QR
  • Patrick Wolf - Enter the Day / Apport
  • Alba: - :
  • Sunda Arc - Phantom´s Gift (Night Lands) / Gondwana
  • Smashing Pumpkins - Butterfly Suite (ATUM: Act 1) / Martha´s Music
  • Felix Laband - 7 Rise 7 House (The soft White Hand) / Compost
  • Meute - Intentional Dweeb (Taumel) / Tumult
  • Röyksopp - The next Day ft. Jamie Irrepressible (Profound Mysteries III) / Dog Triumph
  • Jackson Mico Milas - Fiction (Blu Terra) / Apollo
  • Jonas Colstrup - Continuum ft. Budapest Art Orchestra & Theatre of Voices (At the Crest) / 7k!
  • Weyes Blood - Twin Flame (And in the Darkness, Hearts Aglow) / Sub Pop
  • David Cordero - Luminiscencia (El Refugio Efímero) / Archives
  • Orchid Mantis - Light Weight (How long will it take) / Spirit Goth
  • Sarathy Korwar - Utopia is a colonial Project (KALAK) / Leaf Label
  • Hyd - Glass (Clearing) / PC Music
  • Jason Van Wyk - Undoing (Descendants) / n5MD
  • Kompilace: - :
  • Hidden Orchestra - Armoured (ZKA4T rmx) (Creaks Bonus: Live and Remixes) / Minority
  • Jaguar Skills - Big Time (VA: Soul Music 2022) / Soulvent
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • PARIS - Mangata (Mangata/Dreamstate EP) / This Never Happened
  • Christoph Dahlberg - Gods End / Telescope
  • Conic Rose - Honeylake / Conic Rose
  • BCee & T.R.A.C. - Picture Disc / Soulvent
  • Jerome Sydenham - Seekers (Seekers EP) / Kraftmatic
  • Frameworks - BLUE LIGHT ft. Cleopold / Independent
  • Robag Wruhme - Fire (Speicher 123 EP) / Kompakt Extra
  • Jadu Heart - I shimmer / VLF
  • Six Missing - On Being (Foam And Sand rmx) / Sea Level Sound
  • Superpitcher - Monks in the Sky (Superpitcher meets Repeat Orchestra EP) / Couldn’t Care More
  • Benjamin Clementine - Residue / Preserve Artists
  • Aukai - Weavers ft. AWARÉ / Aukai Music
  • Eli & Fur - Temptation (radio edit) (Temptation SP) / Anjunadeep
  • Altrice - Nulspace (Backrooms EP) / Ilian Tape
  • The Allergies - Sometimes I wonder / Jalapeno
  • Salmon Cat - Stick up Man / Salmon Cat
  • Clara & Felix Raphael - Wolkenblau (Wolkenblau EP) / YION
  • Laura Masotto & Ryan Teague - Perseids (VA: Duet Layers EP) / 7k!
  • Otik - Crystal clear (Crystal clear/Rainbow Rhythm EP) / !K7
  • Babyfather - 1471 ft. Tirzah / World Music
  • WITHIN US - Rave with you / CIRQUE 87
  • Document One - Tongue Tied ft. Emily Makis / Elevate
  • Theodore - Voyage (Max Cooper rmx) / United We Fly
  • Anfisa Letyago - Rosso Profondo / N:S:DA
  • Cephas Azarih - Table Cloth (VA: Reflections 03 EP) / Reflections
  • Rone - Esperanza (Sutja Gutierrez rmx - edit) (Esperanza EP) / InFiné
  • Lex Ludlow - So long (So long EP) / Atomnation
  • Yo La Tengo - Fallout / Matador
  • Pearson Sound - Red Sky (Red Sky EP) / Hessle Audio
  • Channel Tres - 6am / Channel Tres/RCA
  • Trutopia & Greta Levska - Lights off / Get Physical Music
  • Actress - Futur Spher Techno Version (Dummy Corporation EP) / Ninja Tune
  • Unglued x Whiney x Lens - If you like that ft. Doktor / Hospital
  • Hior Chronik - Man on a Trail / 1631
  • Will Silver - In Orbit (Voyage EP) / Lobster Theremin
  • Aleksandir - String Game ft. Leyla / Aleksandir
  • Lane 8 - Survive ft. Channy Leaneagh (Grafix rmx) / This Never Happened
  • Flayman - Moonlight Orchestra (Moonlight Orchestra EP) / Traum Schallplatten
  • Jay-Jay Johanson - Labyrinth (Labyrinth EP) / 29 Music
  • Volen Sentir - Mimoraya (Mimoraya EP) / Anjunadeep
  • Helena Hauff - Touching Plastic (Living with Ladybirds EP) / Fabric
  • Fleet Foxes - A Sky like I´ve never seen ft. Tim Bernardes / Amazon Content Service
  • Floating Points - Someone else / Ninja Tune
  • Fever Ray - Carbon Dioxide / Rabid
  • Alba: - :
  • Gold Panda - New Days (The Work) / City Slang
  • FaltyDL - A Vow (A Nurse to my Patience) / Blueberry
  • Bop x Subwave - Wet Cigarette (Renaissance) / Hospital
  • Nicolas Bougaïeff - Designer Love (Begin within) / Mute
  • Kyson - Season´s don´t last anymore (Lucky Notes) / B3SCI
  • Plaid - C.A. (Feorm Falorx) / Warp
  • Christina Vantzou - Memory of Future Melody (No. 5) / Kranky
  • Ah! Kosmos & Büşra Kayıkçı - In Vain, I waited (Bluets) / FUU
  • Connie Constance - Blank Canvas (Miss Power) / Play It Again Sam
  • Jimmy Edgar - No Antidote ft. Ripparachie (Liquids Heaven) / Innovative
  • Eliot Lipp - Turtle Party II (Encounters) / Young Heavy Souls
  • Ghost Orchard - Maisy (Rainbow Music) / Winspear
  • Loney, Dear - Habibi (Atlantis) / Real World
  • Ben Frost - Passport to Eternity (Broken Spectre) / Mute
  • Seahawks - Blue Surround (Infinite Echo) / Cascine
  • Kompilace: - :
  • Alix Perez - Not alone (VA: Atlas 2) / 1985 Music
  • Key Elements - Space (VA: Sonar Kollektiv presents Neujazz 2) / Sonar Kollektiv
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Ellroy & Belody - Insecure (Insecure EP) / Oh Stockholm
  • Jonny From Space - Wetland (No Swim Advisory EP) / Omnidisc
  • Teenage Priest - Victory Lap / Independent
  • Eliot Lipp - Guitar Maniacs / Young Heavy Souls
  • Anaïs - Tek it easy ft. Red Fox & Formula / Hospital
  • Death on the Balcony - Find a Way (Underneath the Melody EP) / The Soundgarden
  • Teho - Beyond ft. Aalson (Aparde rmx) / Labo T
  • Benny Sings - The Only One / Stones Throw
  • David Scopes - Mind Games (Junction 008 EP) / Junction
  • Tourist - With you (T Dog rmx) (Inside Out Remixes EP) / Monday
  • Vox Rea - Julia / 604
  • RIGOONI - The Day I reframed the Moon (VA: Anjunadeep Exploration 21 EP) / Anjunadeep
  • Henrik Lindstrand - Jord / One Little Independent
  • Artefakt - Rail (Brain Dripper EP) / Delsin
  • Asta Hiroki x Tristan de Liège - Impressions / Folded Music
  • Yeah Yeah Yeahs - Wolf (Boyz Noise rmx) / Secretly Canadian
  • Andy Bell - Something like Love (The Grounding Process EP) / Sonic Cathedral
  • Felix Laband - Snug Retreat (Snug Retreat EP) / Compost
  • Christina Vantzou - Kimona I / Kranky
  • Pat Bedeau - Always (Always SP) / Atjazz Recording Company
  • Kerala Dust - Red Ligth / Play It Again Sam
  • Hemissi - Sextuple (VA: Collective Process Vol. 6 EP) / Soma
  • Suki Waterhouse - Johanna (Milk Teeth EP) / Sub Pop
  • Feiertag - When she leaves / Sonar Kolektiv
  • Phantom Youth - Afterworld / Spirit Goth
  • Grigoré - Fiction (Break bad) ft. Lewyn / This Never Happened
  • ASC - Oceans (A Storm in Space EP) / Auxiliary
  • Somni - Running (Running/Falling EP) / Friends Of Friends
  • DJ T. - Rapture / Get Physical Music
  • This Immortal Coil - Titan Arch / Ici D´Ailleurs
  • Koresma - Offshores ft. Nyan Feder (South EP) / Koresma
  • EarthLife - Dascia (Dascia EP) / Poesie Musik
  • BLOWSOM - Honey Pot ft. Kesmar / 1901 REC/Filature
  • Fader Cap - Temple Tone (Club Telepathy EP) / Craigie Knowes
  • COOl HEAT - Forget / Spirit Goth
  • Quinta - Meltemia / Nonclassical
  • Passarella Death Squad - Solaris (Solaris EP) / Passarella
  • Ineffekt - Vesper Bands of Yellow (Oceanic Patchwork #2) (Kora (Oceanic Patchworks) EP) / Intercept
  • Slow Shiver - A Bruciapelo / Univox
  • Yves Tumor - God is a Circle / Warp
  • Field Guide - Worst of Ways / Birthday Cake
  • Marsh - Touch the Sky ft. Simon Doty / Anjunadeep
  • King Tuff - Smalltown Stardust / Sub Pop
  • Peter Broderick - Ceasefire / Erased Tapes
  • Laurence Guy - Can´t find her ft. J Peacock / Shall Not Fade
  • Teen Daze - One for Paradise / FLORA
  • Geotic - Men, Melting / Basement´s Basement
  • Alba: - :
  • Skalpel - Drive (Origins) / NoPaper
  • Mount Kimbie - Somehow she´s still here ft. Jamas Blake (MK 3.5- Die Cuts: City Planning) / Warp
  • Daniel Avery - Devotion (Ultra Truth) / Phantasy Sound
  • Phoenix - The only One (Alpha Zulu) / Loyauté/Glassnote
  • Svaneborg Kardyb - Orkaner (Over Tage) / Gondwana
  • µ-ziq - Green Chaos (Hello) / Planet µ
  • Okay Kaya - Origin Story (SAP) / Jagjaguwar
  • Romare - Sunset (Fantasy) / You See
  • Taylor Deupree & Marcus Fischer - Held (excerpt) (Februarys) / Dauw
  • MorMor - Crawl (Semblance) / Don´t Guess
  • Tipper - Mason (Marble Hunting) / Tipper Music
  • Anna Of The North - Red Light (Crazy Life) / Play It Again Sam
  • Deru - The Ash (We will live on) / Friends Of Friends
  • Soft Kill - Cracked Candles (Canary Yellow) / Cercle Social
  • Bvdub & James Bernard - Stares in Sapphires (excerpt) (Departing In Descent) / Past In The Present
  • Roman Flügel - Frei (Balmy Evening) / Mule Musiq
  • Lexer - Time of our Lives (The first last Day) / This Never Happened
  • Kompilace: - :
  • Shards - Inner Counterpoint (VA: Erased Tapes 十五) / Erased Tapes
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • André Lodemann - Birth (Robag Wruhme rmx) (The Deeper you go Remixes EP) / Best Works
  • Spencer. - Lonely as I ever was / 4AD
  • Mr. Sosa - Sundance (Super imposed EP) / Last Night On Earth
  • Jacob David - After Melancholia / Moderna
  • Catching Flies - GLY (DJ Boring rmx) (GLY Remixes EP) / Indigo Blue
  • Monika - Fly to you / Soulvent
  • Hosini - Froozen (Froozen/Balloons EP) / Anjunadeep
  • Quintin Copper & Nas Mellow - Breathe easy ft. Nora Maleh (Rainer Trüby rmx) (Remixes EP) / Sonar Kollektiv
  • Ed Carlsen - Grains of Gold / MMIX/Sony Classical
  • Anastasia Kristensen - Voice within (KETTAMA rmx) / Houndstooth
  • Flunk - Midsummer / Beatservice
  • Llyr - Interject ft. Private Agenda (edit) (Interject SP) / Mesh
  • Markus Masuhr - I know the Lights (Cycling Voices EP) / ETUI
  • Loxy, Ink & Resound - Embrace the Meaning (Manifested Visions EP) / R&S
  • Flight Facilities - The Ghost (ABSOLUTE. rmx) (The Ghost Remixes EP) / Future Classic/Glassnote
  • OCULA - No Logic (No Logic/Years on End EP) / This Never Happened
  • Lucy Gooch - Chained to a Woman (Rain's Break EP) / Fire
  • John Tejada & Ulrich Krieger - Silversonic (Silversonic EP) / Palette
  • A Place To Bury Strangers - In my Hive (Hologram EP ) / DedStrange
  • Simula - Good Vibration ft. Embr / Shogun Audio
  • Gudrun Gut + Mabe Fratti - Aufregend / Umor Rex
  • Peggy Gou - I go (edit) (I go SP) / Gudu
  • Odd Beholder - Rental Car / Sinnbus
  • Thandi Draai - Jika (Jika EP) / Get Physical Music
  • Ulrich Schnauss & Mark Peters - Hindsight is 20-20 (Single version) / Bureau B
  • Damiano von Erckert - Mars (PETE EP (9.7.21 Aus Music
  • Prequel Tapes & dBridge - Divisible Cause (Ionize EP) / Midnight Shift
  • Scuba & DOMiNii - Womb (Diivorce EP) / Hotflush
  • Shire T - Full Attention / Dama Dama
  • Anyma - Claire ft. Janus Rasmussen & Dehlia de France (Claire EP) / Rose Avenue
  • Spencer Brown - Cumulonimbus Incus (Silver Linings EP) / Last Night On Earth
  • LJHigh - Oh Yeah (Thor EP) / 31
  • Natacha Atlas - Inner Sunset (The Inner & The Outer EP) / Natasha Atlas
  • St. Germain - Rose rouge (Terry Laird rmx - edit) (Extra Cabin Baggage EP) / Blue Note
  • Booka Shade - Infused Reality / Blaufield Music
  • Chris Coco - Waterfall (We are all connected EP) / The Ambient Zone
  • Dntel - Connect / Morr Music
  • Nina Kraviz - Skyscrapers (radio edit) (Skyscrapers SP) / Nina Kraviz Music
  • Daigo Hanada & Yoko Komatsu - Ni (Sayuru EP) / Moderna
  • Etherwood - Lighthouse ft. Zara Kershaw / Hospital
  • Joep Beving - Hanging D (Max Cooper rmx) / Deutsche Grammophon
  • Tkay Maidza - So cold (Last Year Was Weird, Vol. 3 EP) / 4AD
  • Tagavaka - Forms (Extrapolate EP) / Anjunadeep
  • Damon Albarn - Polaris / Transgressive
  • Lone - Hidden by Horizons ft. Morgane Diet / Greco-Roman
  • Yves Tumor - Crushed Velvet (The Asymptotical World EP) / Warp
  • Tycho - Only Love ft. Benjamin Gibbard / Ninja Tune
  • Alba: - :
  • Coloray - New Moon + (Future Static) / Atomnation
  • Chet Faker - Get high (Hotel Surrender) / Detail
  • Oliver Koletzki - Made of Cashmere (Made of Wood) / Stil Vor Talent
  • Hollie Kenniff - Unfolding (The Quiet Drift) / Western Vinyl
  • Parra For Cuva - Manila Palm (Juno) / Parra For Cuva
  • Pig&Dan + Gregor Tresher - Becpme the Sky (Soulcatcher) / Truesoul
  • Clairo - Zinnias (Sling) / Fader Label/Republic
  • Foodman - Hoshikuzu Tenboudai (Yasuragi Land) / Hyperdub
  • DJ Food - Skylark (Kaleidoscope Companion) / Ahead Of Our Time
  • The Grid & Robert Fripp - Milkwood (Leviathan) / Panegyric
  • Instupendo - Clay me (Love Power A-To-Z) / Astrollage
  • Mathias Grassow - Rosearrow I (Spirals of Roses in Time) / Mathias Grassow
  • Kompilace: - :
  • Life In Bassment - Space Fever (VA: Tour de Traum XXI) / Traum Schallplatten
  • Visages - Sirius (VA: Atlas 1) / 1985 Music
  • Overmono - BMW Track (VA: Fabric presents Overmono) / Fabric
reklama
reklama
reklama